taniec towarzyski

W zależności od kategorii wiekowej realizowany jest program nauki tańców towarzyskich (standardowych i latynoamerykańskich), tańce zespołowe, integracyjne z różnych stron świata oraz muzyczne szaleństwa w rytmie disco, rock-and-rolla, zumby. Uczestnicy zajęć tanecznych zgłębiają tajniki tańca w wymiarze rekreacyjnym lub sportowym. Swoje nabyte umiejętności taneczne prezentują na corocznie organizowanym przez SCK turnieju tańca ”I krok taneczny”.

Wytrwałym, zaangażowanym oraz lubiącym współzawodnictwo sportowe SCK proponuje kontynuację tańca w wymiarze sportowym w klubie tańca „Impuls” przy SCK.

dla kogo?

Naukę tańca prowadzona jest z podziałem na kategorie wiekowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

prowadzący

Zajęcia prowadzą nauczyciele tańca z wieloletnim doświadczeniem, wychowankowie Edwarda Kowalke, urodzonego w Starogardzie Gdańskim – trenera i wychowawcy kilku pokoleń nauczycieli tańca Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Okręgu Pomorskim, inicjatora i twórcy czterdziestoletniego i jednego z najstarszych w Polsce – Klubu Tańca Towarzyskiego „Impuls” od początku działającego w Starogardzkim Centrum Kultury.

Janusz Lewandowski – były tancerz w tańcu towarzyskim, udział w krajowych i międzynarodowych turniejach tańca, od 1986 roku nauczyciel tańca w SCK, wychowawca wielu par tanecznych, które osiągają sukcesy w turniejach tańca, łącznie z tytułami mistrzów w tańcu towarzyskim.

Beata Wałkuska – wykształcenie pedagogiczne, wicemistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, finalistka wielu turniejów zagranicznych, licencjonowany sędzia Federacji Tańca Sportowego, nauczyciel tańca SCK.

zapisz się

Jednorazowa opłata semestralna od września do ferii zimowych- 300 złotych, zajęcia raz w tygodniu.
zapisy na zajęcia:
mailowo: edukacja.sck@gmail.com
lub telefonicznie: 885 833 000.

W zgłoszeniu podajemy: imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz wybrane zajęcia.