9 marca, Janusz Stankowiak, Prezydent Miasta Starogard Gdański, zaprosił mieszkańców na niezwykły koncert z okazji Dnia Kobiet.
Na scenie Hali Miejskiej wystąpił reprezentant Polski w Junior Eurovision Song Contest Madrid 2024, Dominik Arim, oraz legendarny zespół De Mono. Wieczór obfitował w muzyczne emocje, a publiczność bawiła się w wyjątkowej atmosferze.
Nie zabrakło serdecznych życzeń dla wszystkich pań od Prezydenta Miasta. Symboliczny bukiet kwiatów został wręczony Przewodniczącej Rady Miasta, Annie Benert.
To wydarzenie było pełne radości, tańca i niezapomnianych chwil, a przede wszystkim – dedykowane wspaniałym kobietom!